کلینیک زیبایی دلدار

کسب رضایتمندی و نتیجه خوب در لیزر ، نیازمند سه اصل اساسی است
۱. دستگاه لیزر بروز و قوی با قدرت خنک کنندگی بالا خریداری شده از کمپانی اصلی
۲.اپراتور با سابقه و کاربلد 
۳. قیمت 
کلینیک دلدار دارای چندین دستگاه لیزر موهای زائد تولید سال ۲۰۲۳ وارداتی اصلی همچنین دارای خنک کنندگی بسیار بالا که پروسه لیزر را برای مراجعین خوشایند مینمایند. اپراتورهای ما دارای سابقه بالا و دارای مدرک لیزر بوده که سهم قابل توجه در کسب نتیجه عالی دارند.
بسیاری از مراجعین ما زیر ۶ جلسه وارد مرحله شارژ شده اند.
قیمتهای ما رقابتی بوده و با توجه به شرایط اقتصادی کمترین قیمت تا پایین جلسات لیزر شما دریافت میگردد

  • waze

خیابان سازمان آب نبش گلناز دهم شمالی پلاک ۳۰۲ ط ۲ زنگ ۱۰

مرکز لیزر مو دکتر قانعی

کلینیک پوست و مو، زیبایى و لیزر دکتر قانعى، یکى از بهترین و مجهزترین مراکز لیزر پوست و زیبایى و تناسب اندام در غرب تهران (بلوار مرزداران) مى‌باشد.

  • waze

بلوار مرزداران، ساختمان نگین آسمان، پلاک ۱۷۸،بلوک D، طبقه ۳، واحد ۱۰

کلینیک زیبایی یاس

کلینیک تخصصی لیزر یاس در پائیز سال 1399 تاسیس شد. این مرکز با توجه به افزایش درخواست افراد برای انجام پروسیجرهای زیبایی ماندگار، تخصصی و طبیعی بخش‌های تخصصی خود را در جهت حفظ زیبایی خانمها و آقایان در زمینه های پوست، مو، تناسب اندام گسترش داده است.


تهران، جنت‌آباد، خیابان لاله غربی، پلاک 44، واحد6

کلینیک لیزر و زیبایی موژان

خدمات زیبایی مرکز موژان در غرب تهران شامل تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، کربوکسی تراپی، مزو تراپی، هایفو تراپی، لیزر موهای زائد می باشد. برای دریافت خدمات لیزر مو با بهترین دستگاه ها و کمترین هزینه، با مجموعه موژان همراه باشید.

  • waze

تهران - باغ فیض - خیابان جواهریان
نحوه استفاده از ماینوکسیدیل به همراه مزایا و عوارض
مو

مزایا و عوارض استفاده از ماینوکسیدیل برای رفع ریزش مو

برای درمان ریزش موی آقایان و خانم ها راه حل های بسیار زیادی وجود دارد که البته خیلی هم تاثیر گذار نیستند. ما قصد داریم در این مقاله به بهترین روش درمان ریزش مو و طاسی سر بپردازیم. محلول ماینوکسیدیل که هم به صورت اسپری است و هم به صورت فوم از موثر ترین راه های درمان برای رفع ریزش مو محسوب می شود که البته باید از نحوه ی استفاده از این نوع محلول را بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


ارسال نظر

Loading...