لیست بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران


دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی جراح دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 127938 می باشند ایشان بعد از فارغ التحصیلی در سال 1389 به منظور افزایش دانش و تخصص خود در اکثر دروه های زیبایی و ایمپلنت دندانی شرکت نموده اند.


تهران، سعادت آباد، خ سرو غربی، خ بخشایش، پایین تر از بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، پ 56، ط 4، واحد 402

دکتراردوان صنفی

جناب دکتر اردوان صنفی جراح دندانپزشک ، ایمپلنتولوژیست ICOI آمریکا و رئیس دپارتمان دندانپزشکی کانون مربیان فوتبال میباشند.

 • waze

تهران ، خیابان شریعتی ، خیابان خواجه عبدالله انصاری ، پلاک ۱۷۲ ، واحد ۵ ، طبقه اول

دکتر سيمين برنگی

دکتر سيمين برنگی متخصص دندانپزشكي ترميمي و زيبايي و عضو هيئت علمي دانشكده دندانپزشكي دانشگاه تهران مي باشند. ايشان در سال 1392 موفق به اخذ مدرک دکترای دندانپزشکی از دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي تهران گرديد، بلافاصله درهمان سال وارد دوره رزیدنتی دندانپزشکی ترمیمی دانشگاه تهران شده و در سال 1395 دوره تخصصی دندانپزشکی را به اتمام رسانده و موفق به اخذ بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی شد.

 • waze

شریعتی بالاتر از پل سیدخندان خیابان خواجه عبدلله انصاری بعد از چهارراه اول پلاک 107 برج آسمان طبقه اول واحد 1c

دکتر سعیده محقق حضرتی

دکتر سعیده محقق حضرتی متخصص دندانپزشکی ترمیمی زیبایی هستند و ۱۴ سال سابقه ی کار حرفه ای دندانپزشکی تخصصی زیبایی دارند و از جمله برترین متخصصین دندانپزشکی زیبایی در ایران هستند.


تهران، خیابان مقدس اردبیلی جنب سفارت ژاپن، پلاک 158 طبفه پنجم، واحد 523

دکتر مانا توسلی خواه

دکتر مانا توسلی خواه فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی ، دارای 10 سال سابقه کار ، گذراندن کورس های متعدد از جمله: گذراندن دوره های زیبایی ونیر های کامپوزیتی و لمینیت های سرامیکی دکتر فیلیپ بزرا برزیی کامپوزیت تکنیک لیرینگ توکویاما ژاپنی فلوشیپ زیبایی ژنوا.

 • waze

تهران، زعفرانیه، خ مقدس اردبیلی، بین پسیان و الف، نرسیده به پالادیوم، پلاک 98، واحد 403

دکتر مونا نوروزی

دکتر مونا نوروزی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی متولد سال ۱۳۶۵ هستند و درجه دکتر عمومی دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۹۱ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران اخذ کردند.

 • waze

تهران، خیابان جردن، بالاتر از اسفندیاری، نبش عاطفی غربی، برج صبا، پلاک ۱۴۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۳

دکتر سارا کاوه

دکتر سارا کاوه متخصص ترمیمی و زیبایی يکى از متخصصان دندانپزشکى است که در دو حوزه ی کلی ترمیم پوسیدگی های دندانی و بازسازی ساختار تاج دندان(ترمیمی) و اصلاح و زیباسازی لبخند(زیبایی) اقدامات درمانی انجام میدهد.

 • waze

تهران، منطقه 3، خیابان پاسداران، پلاک 70
دکتر بهمن پور مقدم
آدرس: تهران، ۲۴ متری سعادت آباد ، بالاتر از میدان فرهنگ

تلفن تماس: 02122220000
دکتر مریم ولائی
آدرس: تهران، فرشته، مریم شرقی، کوچه امین، ساختمان اس ام پی، طبقه ۳، واحد بی

تلفن تماس: 02126295466
دکتر عزیز گشاده رو
آدرس: تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی با عظیمی، پلاک 4، ساختمان آرمه کامپلکس، طبقه 6

تلفن تماس: 02126606157

متخصص ترمیم و زیبایی دندان

اگر برای انجام ترمیم دندان و زیبایی دندان که دارای دو جنبه ی درمانی و زیبایی دارند، هستید می توانید به بهترین کلینیک دندان پزشکی زیبایی در تهران و برترین دندانپزشکی زیبایی دندان غرب تهران، مراجعه کنید. faineface لیستی از معروف ترین دندان پزشک زیبایی و ترمیمی در تهران و حومه را در اختیارتان قرار داده است.

ترمیم و زیبایی دندان چیست؟

ترمیم و زیبایی دندان از اصلی ترین تخصص دندان پزشکی است که گاهی این فرایند ها جدا از هم، انجام می شود گاهی هم به تشخیص بهترین متخصص ترمیم و زیبایی دندان باهم به منظور درمان، بالابردن استحکام دندان انجام می شود. به عنوان مثال در خصوص پر کردن دندان ها، پرکردگی همرنگ دندان شاید از نظر زیبایی نسبت به پرکردگی‌های فلزی قابل توجه‌تر باشد و شکل دندان را زیباتر کند، اما به دلیل اینکه نیاز کمی به تراشیدن بافت دندان دارد، برای حفظ سلامتی دندان بسیار مفید است. 

یک دندان پزشک زیبایی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 1. یک دندانپزشک خوب باید وقت شناس باشد و مطابق با برنامه ای که به شما اعلام شده است، شما را ملاقات می کند.
 2. یک دندانپزشک خوب، در ابتدای امر باید یک گوش شنوای خوب برای درک مشکل شما داشته باشد.
 3.     یک دندانپزشک خوب همیشه محیط کار خود را پاکیزه نگاه می دارد.
 4. یک دندانپزشک خوب به شما به عنوان یک بیمار احترام می گذارد.

هزینه زيبايی و ترميمی دندان در تهران

در بر آورد و تعیین قیمت زیبایی دندان و قیمت ترمیم دندان عوامل مختلفی اعم از کلینیکی که انتخاب می کنید، دستمزد دندان پزشک ترمیمی، هزینه ی مواد و آمپول هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، میزان وقت و کاری که قرار است برای شما انجام شود، موثر می باشد. حتما در انتخاب متخصص دندان و زیبایی، بهترین دندان پزشک تهران را انتخاب نمایید تا با فرایندی که انجام می دهد به درمان و مستحکم کردن دندان های زیبای شما کمک کنند و صدمه ای به ریشه ی دندان نزنند.

انواع خدمات دندان پزشکی زیبایی و ترمیمی

دندان پزشکی ترمیمی

 • اینله و انله دندان (Inlay and Onlay)

اینله و انله دندان در اصطلاح تحت عنوان پرکردگی غیرمستقیم (indirect restoration) نیز شناخته می‌شوند، در لابراتوراهای دندانپزشکی ساخته می‌شوند. این دو مورد در اصل نوعی ترمیم دندان هستند که برای ترمیم پوسیدگی دندان بکار برده می‌شوند. پوسیدگی دندان خفیف تا متوسط و همچنین دندان‌هایی که ساختار کافی برای قرار دادن پرکردگی ندارند به راحتی با اینله و انله قابل ترمیم هستند.

 • بليچينگ كردن دندان

بلیچینگ دندان یا (tooth whitening) و یا (tooth bleaching) یک فرآیند شیمیایی رایج در تخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان است که جهت سفید کردن دندان‌های افراد کاربرد دارد. بلیچینگ دندان می‌تواند یا در مطب دندانپزشک انجام داده شود که به آن آفیس یلیچینگ (In-Office Tooth Whitening) می‌گویند یا به صورت خانگی که به آن هوم بلیچینگ (Home Bleaching) گفته می‌شود.

 • ونیر دندان (Dental veneer)

ونیر دندان لایه‌های نازکی از مواد هستند که برای پنهان کردن مشکلات ظاهری دندان مانند ترک خوردگی، لپ پر شدگی، فاصله بین دندان‌ها، کوتاه بودن برخی دندان‌ها، تغییر رنگ و … توسط متخصص ترمیمی و زیبایی دندان بکار برده می‌شود.

 • بلیداپ دندان

بیلیداپ دندان یکی از محافظه‌کارانه‌ترین درمان‌های دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی است که به صورت اختصاصی و هنرمندانه توسط متخصصان این شاخه انجام می‌شود. زمانی که دندان به صورت گسترده دستخوش آسیب‌های دندانی مانند پوسیدگی شده باشد، قبل از نیاز به روکش شدن، می‌تواند بازسازی و بیلداپ شود.

 • روکش دندان (Crown)

روکش دندان نوعی درمان غیرمستقیم دندان است که همچون یک روکش به طور کامل روی یک دندان یا ایمپلنت دندان را می‌پوشاند. روکش دندان جهت ترمیم یک دندان که دارای یک حفره یا سوراخ یا پوسیدگی نسبتا بزرگ است روش بسیار مناسبی است.

 • بریج دندان (Dental Bridge)

بریج دندانی نوعی روش جایگزین دندان است که می‌تواند فاصله‌های قابل توجه بین دندانی را پر کند. زمانی که یک یا چند دندان مجاور از بین بروند یا به هر شکلی کشیده شوند، بریج دندان یکی از بهترین گزینه‌ها برای پر کردن جای خالی دندان‌ها است. بریج دندان نه تنها باعث بازگرداندن نیروی جویدن و حفظ عملکردهایی مانند ادای صحیح کلمات می‌شود، بلکه زیبایی را نیز به لبخند باز می‌گرداند. بریج دندان یک روش مقرون به صرفه و کم هزینه است که به نسبت سایر روش‌های جایگزین دندان مانند ایمپلنت هزینه کمتری دارد.

 • باندینگ دندان (Dental bonding)

باندینگ یک پروسه زیبایی دندان است که در آن یک متخصص ترمیمی و زیبایی دندان به منظور بهبود ظاهر دندان‌ها یا پنهان کردن عیوب ظاهری دندان، موادی همرنگ دندان را به سطح دندان متصل یا باند می‌کند. دندان‌هایی که دچار تغییر رنگ شده‌اند، وجود فاصله بین دندان‌ ها، کج یا کوتاه بودن دندان، لب پر شدن، ترک یا شکستگی جزئی دندان‌ها و … مشکلات ظاهری دندانی هستند که با کمک باندینگ دندان برطرف می‌شوند. فرآیند باندینگ دندان تنها در یک یا دو جلسه انجام داده می‌شود و تا سالیان شکل ظاهری دندان را زیباتر می‌کند.

 • تراشیدن و شکل دادن مینای دندان (Enameloplasty)

این فرآیند با نام‌های (odontoplasty) و (teeth Shaving) و (enameloplasty) شناخته می‌شود. از این پروسه جهت کاهش اندازه یا تغییر شکل دندان استفاده می‌شود. گاهی اوقات لازم است تا بخشی از مینای دندان به جهت بهبود ظاهر و نمای دندان کمی تراشیده شود. متخصص ترمیمی و زیبایی دندان ممکن است که فرآیند تراشیدن مینای دندان را حین انجام پروسه‌هایی مانند باندینگ دندان یا نصب ونیر انجام دهند. از این فرآیند برای تغییر شکل، طول و گاها موقعیت دندان‌ها برای ترمیم مشکلات زیر کمک گرفته می‌شود:

 1. دندان‌های کج یا همپوشانی شده
 2. نامرتب بودن دندان‌ها
 3. مشکلات جزئی بایت
 • کاشت ایمپلنت دندان (Dental implant)

ایمپلنت دندان یکی از بهترین روش‌ها برای جایگزینی دندان از دست رفته است. زمانی که بخواهیم جای دندان را با کمک ایمپلنت پر کنیم نیاز به یک متخصص جراح لثه و یک متخصص زیبایی و ترمیمی دندان داریم. متخصص جراح لثه با عمل جراحی، ایمپلنت دندان را داخل استخوان فک قرار می‌دهد و متخصص ترمیمی و زیبایی پس از گذشت چند ماه پروتز ایمپلنت را انجام می‌دهد.

 • خدمات زیبایی و ترمیم دندان شامل چه مواردی می شود؟

  خدمات ترمیم دندان و زیبایی دندان شامل لمینت، کامپوزیت دندان، بلیچینگ، جرم گیری دندان، ارتودنسی دندان، خنده هالیوودی می شود.

 • بهترین دندان پزشک ترمیم و زیبایی دندان در تهران کیست؟

  مجموعه ی فاین فیس یک لیست از بهترین دندان پزشک زیبایی و ترمیم دندان غرب تهران و حومه را در اختیارتان قرار داده است.

 • چه دندانپزشکی اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت انجام میدهد؟

  درمان های مرتبط با اصلاح طرح لبخند معمولا توسط متخصص ترمیمی و زیبایی یا با همکاری چند دندانپزشک انجام می شود و هیچ دندانپزشکی به عنوان متخصص کامپوزیت دندان وجود ندارد که فقط و فقط با کامپوزیت طرح لبخند را اصلاح کند.

سیر تا پیاز کاشت نگین دندان | از زیبایی تا بلاهایی که کاشت نگین دندان به همراه دارد | مزایا و معایب کاشت نگین دندان | هزینه ی کاشت نگین دندان
دندانپزشکی

هر آنچه که باید در مورد کاشت نگین دندان بدانید

در دنیای پیشرفته امروزی، تکنولوژی در تمام عرصه ها پیشرفت چشمگیری داشته است. این پیشرفت در زمینه های زیبایی هم چشمگیر بوده است به طوریکه امروزه شاهد انواع روش ها و ابزار های مختلف برای زیبایی دندان و دهان هستیم که در میان قشر زنان و دختران متقاضی زیادی دارد.

کامپوزیت دندان ( بهترین روش برای داشتن دندانهایی زیبا ) + مزایا و معایب
دندانپزشکی

هر آنچه که باید در مورد کامپوزیت دندان بدانید

دندان‌ها نقش مهمی در چهره‌ی شما دارند. دندان محافظی برای لب‌های شماست که می‌تواند روی حالت چهره‌تان اثر بگذارد و به صورت شما شکل دهد. در زمان خندیدن یا حرف زدن دندان‌های شما نشان داده می‌شوند و ظاهر آن‌ها می‌تواند به زیبایی چهره‌ی شما اضافه کرده و یا آن را خراب کند

پروتز دندان چیست؟ | انواع پروتز دندان | بهترین نوع پروتز دندان کدام است؟
دندانپزشکی

پروتز دندان چیست؟

پروتز به معنای یک جسم مصنوعی است که جایگزین عضو طبیعی می شود. پروتزهایی که جایگزین بخشی از بدن می شوند، باید به قدری راحت باشند تا حس اندام واقعی را به مریض منتقل کنند.

ایمپلنت دندان چیست؟ | هزینه ایمپلنت دندان | مزایای ایمپلنت دندان | معایب ایمپلنت دندان
دندانپزشکی

ایمپلنت دندان | تعداد جلسات ایمپلنت دندان | آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

ایمپلنت دندان یعنی جایگزین کردن ریشه‌ها برای کار گذاشتن دندان پروتزی و پر کردن جای خالی دندان‌هایی که خراب و کشیده شده‌اند. ایمپلنت، پایه و بنیادی برای دندان‌های ثابت یا متحرکی ایجاد می‌کند که قرار است به‌جای دندان‌های از دست رفته بنشینند.

فیشور سیلانت چیست؟ | مراحل انجام فیشورسیلانت | مزایای فیشور سیلانت | تعرفه فیشور سیلانت
دندانپزشکی

شیار پوشی دندان ( فیشور سیلانت ) | عوارض فیشور سیلانت | تفاوت فیشور سیلانت با پر کردن دندان

در برخی سطوح دندانی به ویژه سطوح جونده، شیارها و فرو رفتگی‌هایی وجود دارد که می‌توان با فیشور سیلانت آنها را ترمیم کرد.

اسنپ آن اسمایل چیست ؟ | قیمت اسنپ آن اسمایل در سال 99 | مزایا و معایب اسنپ آن اسمایل
دندانپزشکی

همه چیز در مورد اسنپ آن اسمایل | لبخند زیبا بدون نیاز به تراشیدن دندان

تاثیر مرتب کردن دندان ها در زیبایی صورت می تواند موثرتر از تزریق ژل و بوتاکس باشد. جالب است بدانید داشتن لبخند زیبا و جذاب به عنوان یک روش ضد پیری و جایگزینی برای عمل جراحی پلاستیک روشی شناخته شده است.


ارسال نظر

Loading...