تزریق ژل لب مدل روسی + مزایا و ماندگاری

تزریق ژل لب مدل روسی

تزریق ژل لب مدل روسی از انواع مدل های فرم دهی لب است که در بسیاری از کلینیک های زیبایی برای خانم ها، انجام می شود. این نوع تزریق به فرم دهی لب به صورت طبیعی بسیار کمک می کند و دارای کمترین عوارض می باشد که البته لازم به ذکر است برای مدل روسی لب نباید هیچ گونه تزریقی روی لب های شما عزیزان، انجام شده باشد.

فاین فیس
فاین فیس

مدل تزریق ژل روسی

تکنیک تزریق ژل لب روسی به گونه ای است که با تزریق بهترین مارک فیلر به لب، می توانید به زیباتر شدن خود کمک کنید و لب هایی طبیعی داشته باشید. این نوع تزریق حتما باید با تشخیص دکتر و در بهترین کلینیک زیبایی که دارای مجوز کسب، مواد و فیلر های مرغوب می باشند و نکات بهداشتی را رعایت می کنند، انجام دهید.

در ادامه به انواع مدل تزریق ژل لب روسی به همراه مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت، با سایت فاین فیس همراه باشید.

ژل لب روسی چیست؟

تزریق ژل لب به ناحیه ی  V شکل دهان (که معروف به کمان  Cupid) است. هدف از این نوع درمان افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست. تکنیک تزریق لب روسی ( Bow Cupid) بیشتر از اندازه لب ها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه ی لب ها توجه دارد. در مدل روسی، تزریق مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب (تقلید از جایی که مردم معمولاً خط لب خود را می کشند) برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب، انجام می شود. بعد از اینکه طرح کلی لب ها مشخص شد، مقداری فیلر نیز به درون لب تزریق می شود تا حجم آنها را پرتر نشان دهد. هنگام انجام تزریق ژل روسی، متخصص پوست باید هم به لب بالایی و هم به لب پایینی دقت کند. در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان، تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام می شود.

مراقبت پس از تزریق ژل روسی

 • قطعاً بعد از تزریق، خونرسانی در لب شما افزایش می‌یابد و چند روز قبل از انجام ژل لب باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مانند ویتامین D و داروهای ضد انعقاد خون و… استفاده کنید.
 • تا زمانی که بی‌حسی از بین نرفته است از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید؛ زیرا لب‌های شما حسی ندارند و ممکن است در هنگام غذا خوردن لب‌های شما دچار گازگرفتگی شده و به لب آسیب برساند.
 • در همان روز تزریق از انجام دادن ورزش‌های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید و سوزان هم قرار نگیرید. فراموش نکنید که نوشیدنی‌های الکلی باعث التهاب و تورم لب‌های شما می‌شود.
 • پس از دو تا سه هفته فرم واقعی لب‌های خود را می‌بینید و قطعاً آن روز خوشحال‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسید؛ زیرا هم لب‌های شما فرم پیدا کرده و هم خود شما از نتیجه رضایت خواهید داشت.

مزایای ژل لب مدل روسی

مزایا و معایب تزریق ژل لب روسی
مزایا معایب
افزایش حجم لب بروز واکنش‌های آلرژیک
ایجاد ظاهری طبیعی و نچرال ایجاد زخم در ناحیه تزریق ژل
ماندگاری بالا آسیب به بافت لب
تأثیر مثبت در زیبایی ظاهر و اعتمادبه‌نفس افراد عفونت
برای همه افراد مناسب است تورم و کبودی

نمونه مدل تزریق ژل لب روسی

نمونه مدل ژل لب روسی

انواع ژل لب روسی

نمونه تزریق ژل لب روسی

بهترین مدل ژل لب روسی

هزینه ی تزریق ژل لب روسی

هزینه تزریق ژل لب به برند فیلر، میزان موادی که لازم است تزریق شود، پزشک و کلینیکی که برای تزریق ژل فرم دهی لب انتخاب کرده اید بستگی دارد. برای دریافت بهترین خدمات تزریق  ژل لب و تزریق ژل گونه حتما به بهترین کلینیک زیبایی کرج و تهران به قیمت مناسب، مراجعه نمایید.

اثر تزریق ژل لب مدل روسی چقدر ماندگار است؟

تزریق فیلر به لب جهت فرم دهی مدل های متنوعی دارد که یکی از معروف ترین نوع تزریق ژل به لب، مدل روسی است که به طور میانگین ماندگاری بین 6 الی 12 ماه را دارد.

بهترین مارک برای تزریق ژل لب مدل روسی

در بازار مخصوص فیلرهای لب، مارک‌های مختلفی بر پایه ماده هیالورونیک اسید وجود دارد. برندهایی مانندRestylane  (رستیلین) و Juvederm (ژوودرم) فیلرهایی شناخته شده، مشهور، بدون ضرر و حاوی اسید هیالورونیک هستند که ترکیبات اصلی آنها دارای مواد مشابهی است. اما برندهای مختلف ژل لب از نظر استفاده، قیمت و عوارض جانبی با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند.

نحوه تزریق ژل لب روسی چگونه است؟

در این روش ماده‌ی فیلر از ناحیه پایه‌ی لب‌ها به صورت عمودی تزریق می‌شود. در واقع تفاوت این روش‌ با سایر روش‌ها این است که تزریق از میانه به سمت حاشیه لب‌هاست. در حالی که در سایر روش‌ها فیلر از مرز لب‌ها به سمت داخل تزریق می‌شود. تزریق ژل لب روسی به همراه مراحل آماده‌سازی پیش از کار بین 30 الی 45 دقیقه و حداکثر 1 ساعت طول می‌کشد؛ بنابراین این روش برای فرد چندان زمان‌گیر نخواهد بود و نیازی نیست یک روز کامل را برای این کار تعطیل کنید. در فرآیند تزریق ژل روسی قطرات ریز ژل با سرنگ‌های مخصوص به صورت عمودی و به ‌آرامی وارد لب فرد می‌شود. اولویت تزریق ژل در روش روسی تنظیم و تمرکز روی خطوط لب‌ها است. با برجسته سازی و تنظیم تقارن خطوط لب جلوه ویژه‌ای به لب‌ها بخشیده می‌شود.

کاندید مناسب ژل لب روسی

افرادی که از قبل برای تزریق ژل اقدام نکرده اند اگر ژل لب روسی را امتحان کنند، نتیجه ای بی نظیر را خواهند دید اما برای افرادی که از قبل دارای ژل لب می باشند ابتدا باید با مشورت پزشک، ژل قبلی را از لب حذف کنند سپس برای تزریق فیلر روسی، اقدام نمایند تا به نتیجه ای مطلوب برسند.


 • معروف ترین برند فیلر لب مدل روسی چیست؟

  از بهترین برند فیلر لب مدل روسی می توان به ژوویدرم، الانسه که همیشه در دسترس بهترین پزشکان در کلینیک زیبایی هست، اشاره کرد.

 • تزریق ژل لب مدل روسی چند وقت یک بار نیاز به ترمیم دارد؟

  با توه به میزان ماندگاری ژل روسی نیاز است پس از 6 الی 12 ماه برای ترمیم تزریق ژل لب مدل روسی اقدام نمایید.

 • آیا گودی بالای لب با تزریق ژل لب روسی پوشانده می شود؟

  به کمک فیلر مدل روسی می توانید به لب خود حجم و فرم به صورت طبیعی دهید و گودی بالای لب را بپوشانید.