بهترین دستگاه لیزر مو زائد بدن و صورت

معرفی بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

لیز موهای زائد توسط اپراتور به کمک دستگاه های لیزر در کلینیک معتبر زیبایی، انجام می شود. دستگاه های لیزر متفرقه در مدل های متنوع در بازار موجود هستند که امروز قصد داریم به شما بهترین دستگاه لیزر مو زائد را که از پیشرفته ترین امکانات برخوردار هستند، معرفی کنیم.

فاین فیس
فاین فیس

انواع دستگاه لیزر مو زائد

دستگاه های لیزر از قدیم تا به امروز در قابلیت و ویژگی های به روز دنیا، تغییر و عرضه شده اند. بهترین کلینیک لیزر مو در تهران از به روز ترین دستگاه لیزر مو برای خدمات لیزر و رفع موهای زائد بدن و صورت، لیزر بیکینی استفاده می کند که باعث ارائه خدمات لیزر به نحوه احسن شده اند.

معرفی بهترین مدل دستگاه لیزر موهای زائد توسط سایت فاین فیس

کارکرد دستگاه لیزر مو چگونه است؟

دستگاه لیزر به گونه ای است که  اشعه لیزر روی پیاز مو با قدرت بالا تاثیر می گذارد و آنها را از بین می برد. پیگمنت هایی که در مو وجود دارند این اشعه را جذب می نمایند و موهای داخل پیاز مو را حذف می کنند. از تنوع منابع نوری و لیزرها می توان جهت از بین بردن موهای زائد استفاده کرد.

بهترین دستگاه لیزر مو بدن و صورت

 • فناوری لیزر الکساندرایت (Alexandrite)

فناوری لیزر الکساندرایت دارای طول موج ٧۵۵ نانومتر نوعی لیزر جهت جذب توسط ملانین و رنگدانه های مو و منحصرأ برای حذف موهای زائد کاربرد دارد. این لیزر بر روی پوست های روشن بسیار عالی جواب می دهد. الکساندرایت در واقع فناوری و مکانیسم لیزر است و بر خلاف تصور عموم برند دستگاه نیست.

مزایا:

 1. قطر تابش (Spot size) قابل تغییر
 2. مجهز به سیستم خنک کننده
 3. بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی استفاده درمانی و زیبایی با نتایجی درخشان
 • فناوری لیزر دایود (Diode)

فناوری لیزر دایود دارای طول موج 808 نانومتر نوع دیگری از لیزر جهت از بین بردن موهای زائد است که برای انواع رنگ های پوستی کاربرد دارد. میزان جذب این فناوری در ملانین پوست به نسبت فناوری الکساندرایت کمتر است، اما عمق نفوذ بیشتری در فولیکول مو دارد. این تکنولوژی به دلیل آنکه سطح مقطع بزرگی را در زمان لیزر پوشش می دهد، سرعت بالایی را در زمان درمان به بیمار ارائه می دهد. فناوری دایود با پوست ایرانی ها سازگاری بسیار خوبی دارد.

مزایا:

 1. قطر تابش بیشتر (افزایش سرعت لیزر درمانی)
 2. مجهز به سیستم خنک کننده
 3. سیستم بازیافت فوتون‌ها (تاثیرگذاری ۱.۵ تا ۲ برابری درمان)
 4. سیستم خوانش ملانین (افزایش ایمنی و کاهش عوارض جانبی)
 • فناوری لیزر اندیگ (ND:Yag)

فناوری لیزر اندیگ دارای طول موج ۱۰۶۴ نانومتر پرتویی با مادون قرمز بیشتر است. خاصیت لیزر اندیاگ این است که ملانین پوست را نادیده گرفته و فقط دنبال فولیکول های مو می گردد تا آن ها را حذف کند. این فناوری منحصرا برای پوست های سبزه و همینطور نواحی تیره بدن طراحی شده است. البته این فناوری به دلیل عمق نفوذ بسیار بیشتر به نسبت فناوری های الکس و دایود ممکن است برای بیمار ناراحتی بیشتری در پوست ایجاد نماید.

مزایا:

 1. مناسب و ایمن برای تمام رنگ‌های پوست
 2. مناسب برای کسانی که موهای نازکی دارند
 3. مجهز به یک فناوری انحصاری که انرژی پرتوها را کاهش داده و درصد جذب آن‌ها را بیشتر می‌کند. به این ترتیب عوارض و خطرات لیزر بسیار کاهش یافته و درمان موثرتر می‌شود.

فرق فناوری لیزر با دستگاه لیزر چیست؟

فناوری لیزر با دستگاه لیزر تفاوت دارد. فناوری یا تکنولوژی لیزر شامل ویژگی‌های فیزیکی پرتوی نور لیزر است. مثلاً فناوری لیزر الکساندریت دارای طول موج (یک خاصیت فیزیکی) ۷۵۵ نانومتر است. دستگاه الکساندریت از فناوری لیزر الکساندریت بهره می‌برد؛ یعنی نوری را متساعد می‌کند که طول موجی برابر با ۷۵۵ نانومتر دارد. پس آنچه ویژگی‌های پرتوی لیزری را تعیین می‌کند، فناوری لیزر است.

نکات طلایی خرید بر ترین دستگاه لیزر مو

 • یک دستگاه مناسب لیزر باید مجهز به سیستم خنک کننده‌ قوی، قطر تابش مناسب و وقفه ‌های تابشی ایمن باشد تا باعث جلب رضایت متقاضی و کاهش درد لیزر بدن و صورت فرد شود.
 • نکته مهم در در انتخاب دستگاه لیزر برد و پاور دستگاه می باشد. پاور و برد با هم رابطه مستقیم دارند و هر دو با هم باید مورد بررسی قرار گیرند. وجود پاورها و بردهای متعدد در بعضی از لیزرها موجب می شود تا درگیری قسمت های مختلف با هم کاهش داده شود و علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه، شات واقعی برای لیزر فراهم شود.
 • در انتخاب دستگاه لیزر صرفا به اعداد درج شده روی کاتالوگ دستگاه اکتفا نکنید، زیرا همه عوامل تاثیر گذار در انتخاب یک لیزر در کنار هم معنا پیدا می کنند و صرفا نباید با بررسی یک مورد اقدام به خرید بدون اخذ مشاوره تخصصی نمود.

 • بهترین دستگاه لیزر مو چیست؟

  معروف ترین دستگاه لیزر مو شامل فناوری لیزر الکساندرایت، فناوری لیزر دایود، فناوری لیزر اندیگ می شود.

 • مدت ماندگاری لیزر موهای چقدر است؟

  با دستگاه های  ICE Platina Plus و ICE Platinum به 5 تا 6 جلسه و با دستگاه الکساندرایت در مرحله اول 6 تا 8 جلسه و بعد از آن هر 6 ماه یکبار به لیزر موهای زائد نیاز دارید تا رفته رفته موهای بدن شما از بین برود و تراکم خود را از دست دهد و نازک شوند.

 • ویژگی لیزر مو با دستگاه چیست؟

  باعث رفع تیرگی پوست، موهای زائد در مدت زمان طولانی، نرم کردن پوست بدن و صورت می شود.