برای کاشت ابرو از کجا مو برمیدارن

برای کاشت ابرو از کجا مو برمیدارن

قطعا برایتان در رابطه با نوع و مراحل کاشت ابرو با موی طبیعی سوال باشید که با همراهی سایت فاین فیس، می توانید به تمامی پاسخ سوالات خود در زمینه ی کاشت مو و ابرو، خواهید رسید. در ادامه به منشاء مو طبیعی برای کاشت ابرو می پردازیم، ممنون از همراهی شما عزیزان.

فاین فیس
فاین فیس

برای کاشت ابرو از کجا مو برمیدارن

کاشت ابرو و پیوند موی طبیعی در تغییر حالت چهره ی شما بسیار موثر است، و نوعی عمل زیبایی محسوب می شود که یا با استفاده موی طبیعی شما یا با استفاده از موی مصنوعی صورت می گیرد که هردوی آن نیاز به ترمیم دارد که دوره های ترمیم کاشت ابرو، توسط پزشک تعیین می شود.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو به زیبا تر شدن شما آقایان و خانم ها بسیار کمک می کند، حتی قابلیت پوشاندن تتو و هاشور قدیمی ابرو که به جای مانده را هم دارد. ابروی کاشته شده از پیازه ی می طبیعی شما است که توسط متخصص کاشت ابرو، پیوند داده می شود. این یک نوع عمل جراحی دائمی است که در آن مو از محل اهدا کننده گرفته می شود (معمولا قسمت پشت سر) و به ناحیه ابرو پیوند داده می شود.

برای کاشت ابرو از کجا مو برمیدارن؟

پس از تعیین طرح و مدل ابرو برای کاشت، مشخص می شود که موهای اهدا کننده از کجا و چگونه برداشته می شود. بیشتر افراد موهای خود را از قسمت پشت سر استخراج می کنند، اما بهترین گزینه برای هر فرد بستگی به این دارد که بلندی موهای شما چقدر است. موهای اهدا کننده باید از قسمت کامل و سالم مو تهیه شوند، تا فولیکول های از دست رفته قابل توجه نباشند.

ترمیم کاشت ابرو چگونه است؟

روش معمول ترمیم ابرو نیز مانند کاشت ابرو به روش FUT می‌باشد که  شامل برداشت موهای پشت سر به‌صورت یک باریکه چند سانتی‌متری و سپس جداسازی پیازهای موی آن و انتقال آن‌ها به ناحیه پوست ابرو و کاشت در جهت مناسب و طبیعی در این ناحیه می‌باشد. موها به دلیل ماندگاری بیشتر و جنس مرغوب‌تر از ناحیه پشت سر انتخاب می‌شوند و با بخیه دولبه ناحیه برداشت باریکه پوست، هیچ اثری از برداشت موها از پشت سر باقی نمی‌ماند.

هدف از کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو به منظور جلوگیری از ریزش ابروها و پرپشت شدن ابروها انجام می‌شود. این عمل زیبایی مانند دیگر عمل‌های زیبایی عوارض خاصی ندارد تنها باید برای انجام آن به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید.

اگر به دنبال بهترین کلینیک کاشت ابرو هستید کلیک کنید.

ویژگی کاشت ابرو با موی طبیعی چیست؟

 • راحت شدن از رنگ کردن ابرو، استفاده از مداد ابرو
 • داشتن ابرویی زیبا و خوش فرم
 • تغییر حالت چهره با ابرو طبیعی

مراحل کاشت طبیعی ابرو

پیوند مو برای کاشت ابرو

در تمام جلسات کاشت ابرو، ابتدا با توجه به ترکیب چهره فرد و فرم ابروها، حالت و مدل کاشت ابرو مشخص می‌شود. سپس پزشک کاشت ابرو، نوع عمل و پیوند مو برای ابرو را تشخیص می دهد.

 • طراحی ابروها

قبل از انجام عمل کاشت ابرو، در یک جلسه مشاوره با پزشک در مورد اهداف و انتظارات خود صحبت می کنید. در این جلسه تصمیم می گیرید که آیا پیوند ابرو روشی مناسب برای شما است یا خیر.

 • اعمال بیهوشی

بیشتر افراد قبل از پیوند ابرو از داروی آرام بخش خوراکی استفاده می کنند که باعث آرامش آنها در طی عمل می شود. پزشک همچنین از بیحسی موضعی در ناحیه ابرو و ناحیه ای اهدا کننده استفاده خواهد کرد. در حین عمل بیدار خواهید شد، اما هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

 • برداشت و آماده سازی گرافت

با کمک تیم جراحی جراح موهای اهدا کننده را برداشت می کند. این موها معمولاً از پشت سر یا پشت گوش استخراج می شوند. دو روش اصلی برای برداشتن موهای اهداکننده وجود دارد: FUE و FUT. با استفاده از FUE یا استخراج واحد فولیکول، پزشک از یک پانچ برای جدا کردن موها به صورت جداگانه تا زمانی که به اندازه کافی جمع شود استفاده می کند.
اما در روش FUT پزشک یک نوار کامل از پوست را از پشت سر شما خارج می کند. سپس ، تیم جراحی با استفاده از میکروسکوپ پیوندها را از نوار خارج کرده و آنها را برای قرار دادن در ابرو آماده می کنند.

 • کاشت

جراح شما یک به یک گرافت مو را در ابروهای شما قرار می دهد. در این مرحله با دقت هر مو در زاویه صحیح کاشت می شود تا همانند موهای طبیعی ابرو رشد کنند. بنابراین روشی طولانی مدت می باشد و به طور معمول حدود چهار ساعت طول می کشد، اما بسته به تعداد پیوندها، ممکن است زمان کاشت ابرو طولانی تر یا کوتاه تر باشد.
احتمالاً پزشك دو ساعت پس از اتمام عمل صبر می كند تا مطمئن شود شما از نتایج راضی هستید. آنها می توانند تغییراتی ایجاد کنند و یا موهای بیشتری را اضافه کنند تا ابرو به شکل و حجم مناسب برسد.

 • مشاهده نتیجه نهایی

بیشتر افراد بعد از عمل احساس درد و ناراحتی کمی دارند و ممکن است پوسته های ریز و درشتی در اطراف ابرو های کاشت شده ایجاد شود یا ممکن است این منطقه برای چند روز قرمز شود. برخی از افراد دچار کبودی یا تورم در اطراف چشمشان می شوند، اما اکثر مردم این مشکل را ندارند. حتی اگر کبودی یا تورم داشته باشید احتمالاً قابل توجه نخواهد بود.


 • آیا ممکن است پس از کاشت ابرو هیچ مویی رشد نکند؟

  در شرایط معمول به هیچ عنوان چنین نیست و امکان نیاز به ترمیم ابرو به دلیل استاندارد کردن مدل و حالت ابروهای کاشته شده می باشد.

 • چه افرادی نیاز به کاشت ابرو طبیعی دارند؟

  • افرادی که ریزش مو بیش از حد یا تروما دارند (مثل زخم)
  • کسانی که به طور طبیعی یا به دلیل یک مشکل پزشکی، مانند کم کاری تیروئید دارای ابروهای نازک هستند.
 • چگونه از موی طبیعی برای کاشت ابرو استفاده می کنند؟

  کاشت  ابرو با روش FUE، با روش FUT، با روش sut صورت می گیرد.