دستگاه لاغری جی فایو | بهترین روش لاغری با دستگاه جی فایو

دستگاه چربی سوز جی فایو | بهترین روش از بین بردن سلولیت

دستگاه لاغری جی فایو برای کاهش سلولیت، تخلیه مایعات و سموم از بافت‎های بدن و سم زدایی همراه با ورزش و رژیم غذایی بسیار عالی است. این دستگاه تاثیر بسیار معجزه آسایی در از بین بردن سلولیت‌های بدن شما دارد؛ هر چه قدرت دستگاه جی فایو بیش‌‌تر باشد.

فاین فیس
فاین فیس

جهت خرید دستگاه لاغری جی فایو با شماره تلفن 09128012630 (آقای محمدی) تماس بگیرید

امروزه درمان چاقی و لاغری شدید دغدغه بسیاری از مردم است که برای رفع و درمان آن روش هایی وجود دارد یکی از این روش ها بکارگیری دستگاه جی فایو بوده که در ادامه به معرفی و بررسی آن خواهیم پرداخت.

دستگاه لاغری جی فایو چیست؟

چاقی و اضافه وزن حاصل از عادات غذایی اشتباه، کم تحرکی، وراثت یا بیماری‌هایی مانند تیروئید، همواره یکی از مشکلات بشر بوده است. چاقی علاوه بر ایجاد ظاهری نامطلوب می‌تواند موجب بروز بیماری‌های قلبی یا گوارشی، افزایش ریسک سکته‌های قلبی و مغزی و حتی ایجاد بیماری‌های روحی و روانی شود.برای رفع و درمان این عارضه راه‌های مختلفی اعم از رژیم‌های لاغری و تناسب اندام ، تمرینات ورزشی و اخیرا استفاده از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های جدید پیشنهاد می‌شود؛ یکی از این روش‌ها کاربرد دستگاهی به نام دستگاه لاغری جی فایو (دستگاه G5) است.دستگاه لاغری جی فایو (دستگاه لاغری g5) از سال ۱۹۵۷ یک ماساژ درمانی بسیار عالی در صنعت زیبایی، فیزیوتراپی و صنایع پزشکی ورزشی بوده است. دستگاه لاغری جی فایو یک سیستم ماساژ درمانی بین المللی فوق العاده است که اقدامات منحصر به فردی را انجام داده و مزایای زیادی دارد.دستگاه g5 با سری‌های مخصوص خود پوست و عضلات را ماساژ داده و به ترمیم بافت‌های عمیق، از بین بردن انقباض و کاهش سایز نقاط چاق بدنتان است.

ورزش به لاغری کمک میکند اما شما هیچ گاه با ورزش کردن نمیتوانید سلولیت های بدنتان را از بین ببرید به دلیل اینکه این سلولیت ها به لاغری شما مربوط نمیباشد بلکه به پوست شما مربوط میشود دستگاه جی فایو میتواند این سلولیت ها را با سری هایی که دارد نابود کند.

 دستگاه G5 و تاثیرات آن برای ورزشکاران و ماساژ قبل از مسابقه

دستگاه ماساژ برای ورزشکاران

دستگاه G5 بهترین ماساژ را قبل از مسابقه برای ورزشکاران انجام می دهد.ماساژ قبل از مسابقه یک قسمت مهم،مفید از آمادگی یک ورزشکار برای مسابقه را بازی می کند و می تواند با کمک به آماده سازی بدن برای پاسخگویی به خوایته های یک ورزشکار مانند:

افزایش فعالیت

تسهیل عملکرد مطلوب با گرم کردن عضلات

بهبود انقباض

انعطاف پذیری و حفظ کشش عضلات

حفظ حداکثری دامنه حرکت عضلات

برای یک ورزشکار مفید باشد.

ماساژ قبل از مسابقه G5 درمانی سریع و نیرومند را ارائه می دهد که معمولا بین 20 دقیقه تا 1 ساعت قبل برگزاری مسابقه انجام می شود و زمان انجام ماساژ بین 15 تا 30 دقیقه می باشد که بخش بسیار مهمی در گرم کردن ورزشکار برای مسابقه و نمایش بهترین عملکرد عضلات در حین فعالیت سنگین مسابقه را ایفا می کند.

ویژگی های دستگاه جی فایو 

ویژگیهای دستگاه لاغری جی فایو

نابودی ذخیره ای چربی

از بین رفتن سلولیت ها

افزایش گردش خون و شادابی پوست

برای لاغری موضعی کافی است هر نفر حداقل یک بار در هفته از دستگاه لاغری جی فایو استفاده کند.

معمولاً افراد پس از گذشت ۴-۳ جلسه از درمان با دستگاه لاغری جی فایو، متوجه تغییر سایز و لاغری موضعی خود می‌شوند.

 در نظر داشته باشید که تأثیر این دستگاه در افراد مختلف متفاوت است و ممکن است هر فردی تعداد جلسات متفاوتی نیاز داشته باشد تا به سایز و اندام مورد علاقه خود برسد.

روش لاغری با جی فایو (G5) چگونه است؟

روش لاغری با دستگاه جی فایو چگونه است؟

لاغری موضعی با دستگاه جی فایو به کمک تسمه‌های لرزاننده موضع تحت درمان را ماساژ می‌دهد؛ این ماساژ می‌تواند نتایجی را به شرح ذیل در پی داشته باشد:

گردش خون در بدن افزایش یافته و موجب سلامتی و بهبود عملکرد دستگاه‌های بدن می‌شود.

با ماساژ مواضع چربی، چربی‌های زیر جلدی و رسوبات چربی شکسته یا تجزیه و برای دفع وارد جریان خون می‌شود که این امر سلولیت را کاهش می دهد.

جی فایو با تولید الاستین و کلاژن، پوست را احیاء، نرم و لطیف می‌کند. (کلاژن و الاستین پروتئین‌های طبیعی موجود در پوست بدن ما هستند که کلاژن وظیفه سفت، نرم و مرطوب نگه داشتن پوست را داشته و الاستین در جوانی و انعطاف پذیری پوست نقش دارد.)

ماساژ G5 موجب سم زدایی نیز شده و روند تخلیه لنفاوی را تسریع می کند. (البته فراموش نکنید که این امر موجب از دست رفتن مایعات اضافی و البته بخشی از آب بدن می شود؛ پس ضروری است در طول درمان حتما به مقدار مناسب آب مصرف کنید.)

آیا حین استفاده از دستگاه لاغری جی فایو وزن بدن کم می شود؟

دستگاه g5 یک روش درمانی برای کاهش وزن نیست اما برای کاهش سلولیت، تخلیه مایعات و سموم از بافت‎های بدن و سم زدایی همراه با ورزش و رژیم غذایی بسیار عالی است. البته دستگاه g5 در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب سرعت کاهش وزن را افزایش داده و به لاغری کمک می‌کند.

بعد از ماساژ سلولیت‌ها با دستگاه لاغر جی فایو چه اتفاقی در بدن شما می‌افتد؟

 ذخایر چربی و سلولیت شکسته می‌شود.

بعد از مدتی بافت پوست شما صاف می‌شود.

 گردش خون بعد از استفاده از دستگاه لاغری جی فایو افزایش می‌یابد.

 این دستگاه به ماهیچه‌ها حجم می‌دهد.

مزایای کلی دستگاه لاغری جی فایو چیست؟

دستگاه لاغری جی فایو جریان لنفاوی، تجزیه رسوبات چربی پایدار، رفع سلولیت‌های بدن، تولید الاستین، گردش خون و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد، مزایای کلی دستگاه لاغری جی فایو برای سلامت بدن عبارت‌اند از:

بهبود گردش خون

کمک به کاهش وزن و سم زدایی

برای کاهش مایعات اضافی

تسریع روند تخلیه لنفاوی و سم‌های بدن

جی فایو روشی مؤثر برای درمان سلولیت و تسریع تخلیه لنفاوی است.

جی فایو  یک روش مؤثر برای درمان سلولیت و شکستن آن‌ها است، همچنین باعث جابجایی چربی‌های ذخیره شده می‌شود و آن‌ها را به جریان خون منتقل می‌کند.

با افزایش جریان خون باعث احیای پوست، تولید الاستین و کلاژن برای شکل گیری بهتر پوست می‌شود.

ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو بدون سوزن،بدون برشو بدون نیاز به بهبودی است، نتایج این دستگاه در زمان کوتاه ظاهر شده و نسبت به روش‌های جراحی ارزان و آسان است.

روش غیر جراحی و غیر تهاجمی است.

دوره ریکاوری ندارد و بلافاصله می‌توانید به فعالیت روزانه خود ادامه دهید.

جی فایو نسبت به سایر روش‌های لاغری تقریبا ارزان است.

تنها روشی است که کلاژن سازی را به صورت طبیعی در بدن افزایش می‌دهد.

به دلیل استفاده از روش طبیعی ماساژ در دستگاه جی فایو ، این روش عوارضی جانبی بسیار کمی دارد.

انواع دستگاه ماساژ لاغری جی فایو 

دستگاه ماساژ جی فایو برای لاغری ، از سری‌های مختلفی تشکیل شده است که مخصوص پوست و عضلات مختلف بدن است و این سری‌ها عضلات نواحی مختلف بدن را به بهترین شکل ممکن ماساژ می‌دهد.

دستگاه لاغری جی فایو 3 حرکت مختلف را به طور هم زمان تولید می‌کند که تقریباً با دست یا هر روش دیگری ایجاد این حرکات به طور همزمان غیرممکن است. دستگاه g5 بافت عمیق نواحی مختلف بدن را با استفاده از سری‌های مختلفی که دارد، ماساژ می‌دهد؛ فشار ماساژ متناسب با نیازها و ترجیحات مشتری تنظیم می‌شود. در حین استفاده از دستگاه لاغری جی فایو اپراتور دستگاه از روغن‌های گیاهی یا ارگانیک خاصی استفاده می‌کند که اسامی‌های مختلفی دارند و حس مطلوبی را حین استفاده از دستگاه g5 به شما می‌دهد.

دستگاه g5 همچنین ماساژ درمانی و آرام بخشی خوبی دارد و برای کمر، شانه‌ها، ران، باسن و معده بسیار مناسب است. دستگاه ماساژ لاغری جی فایو برای افزایش حجم عضلات بدن، افزایش گردش خون و کمک به تجزیه رسوبات چربی و سلولیت بسیار عالی است.

مزایای استفاده از دستگاه جی فایو

مزایای استفاده از دستگاه لاغری جی فایو

 ارتعاش سریع باعث فشار به لایه چربی می شود ، به این ترتیب چربی رسوب شده پس از گرم شدن سریع تجزیه و نرم می شود و چربی اضافی تخلیه می شود.

 باعث تحریک گردش خون،سم زدایی و صافی عروق خونی را تقویت می کند .

 استفاده از دستگاه ماساژ جی فایو روی هر قسمت از بدن برای بازیابی شکل سالم و لاغر.

 ماساژ ارتعاشی موزون برای افزایش قابلیت ارتجاعی پوست.

 نیاز به عمل جراحی نیست

 جی فایو روشی مؤثر برای درمان سلولیت و تسریع تخلیه لنفاوی است.

 نتایج این دستگاه در مدت زمان کوتاه ظاهر شده و نسبت به روش‌های جراحی ارزان و آسانتر است.

عوارض لاغری با دستگاه جی فایو

این دستگاه بسیار بی‌خطر بوده و عوارض جانبی خاصی ندارد؛ تنها ممکن است در هنگام انجام ماساژ با این دستگاه یا پس از آن با موارد زیر روبرو شوید:

احساس گرما در موضع ماساژ

احساس بی‌حالی و ضعف (برای مقابله با آن در حین استفاده از دستگاه 2 لیتر آب بنوشید)

سردرد ناشی از تخلیه سموم

به دلیل اینکه استفاده از این دستگاه  یک روش طبیعی است پس این روش عوارضی جانبی بسیار کمی دارد.

مشخصات  دستگاه جی فایو

دستگاه ماساژور بدن ،قسمتهای مختلف بدن انسان از جمله شانه ، ران ، کمر ، گردن ، پشت و بازوها و غیره را ماساژ می دهد تا پیوندهای سلولیت مضر را بشکند و مایعات و سموم را از بین ببرد. این دستگاه در لاغری ، تقویت بدن ، آرامش و بهبود قدرت عضله موثر است

 پوست را از هر دو جهت ماساژ  می دهید

 بسیاری از سرهای مخصوص ماساژ با شکل ها و استفاده های مختلف در قسمت های مختلف بدن است

 نمایش داده ها با دقت بالا و دقیق

 سرهای مخصوص ماساژ

 طراحی مدرن و شیک

 همراه با پنج سر اپلیکاتور

 روکش های یکبار مصرف برای سرها، برای کسانی که با روغن کار می کنند.

 کنترل سرعت کلامی

 شافت درایو صاف و بلند

سر و صدای کم هنگام استفاده از دستگاه

قیمت دستگاه لاغری جی فایو

معمولاً قیمت دستگاه لاغری جی فایو بستگی به مدل، قدرت و سایز دستگاه و کشور سازنده این دستگاه دارد. قبل از اینکه دستگاه جی فایو را بخرید، هدف خود را از خرید این دستگاه مشخص کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. اگر دستگاه جی فایو را برای مرکز ماساژ درمانی یا لاغری می‌خواهید باید دستگاه پر قدرتی را خریداری کنید، اما اگر برای استفاده شخصی است، می‌توانید دستگاه‌های جی فایو خانگی که کار با آن‌های نیز راحت‌تر بوده و قیمت آن‌ها نیز ارزان‌تر هستند را خریداری نمایید.

جهت خرید دستگاه لاغری جی فایو با شماره تلفن 09128012630 (آقای محمدی) تماس بگیرید