کاشت مو در شیراز | بهترین کلینیکهای کاشت مو در شیراز | هزینه کاشت مو در شیراز

کاشت مو ،  ابرو و ریش در شیراز | هزینه کاشت مو در شیراز

در کاشت موی طبیعی، واحدهای فولیکولی مو از ناحیه اهداکننده مو که اغلب موی پشت سر است جدا می‌شود و به ناحیه دریافت‌کننده (ناحیه طاس سر) انتقال داده می‌شود.این اقدام باعث پر پشت شدن موها و افزایش تراکم آن می شود.

فاین فیس
فاین فیس

کاشت مو در شیراز

ریزش و ترس از طاسی یکی از دغدغه های اصلی آقایان در رابطه با زیبایی چهره می باشد. ریزش موها به دلایل مختلفی می تواند سرعت بگیرد و از حالت طبیعی خارج شود. درمان های متعددی از جمله تغییر سبک زندگی، تغییر رژیم غذایی و درمان های پزشکی از جمله مزوتراپی سر می تواند از ریزش موها و بروز طاسی تا حد زیادی کمک کند. اما اگر دچار طاسی شویم و از ظاهر خود احساس نارضایتی داشته باشیم چه باید کرد؟کاشت مو یک درمان قطعی برای بدست آوردن مجدد موهای شما می باشد. کاشت مو روشی است که در طول آن موهای طبیعی از بخش‌های پر موی سر به بخش‌هایی که موی کمتری دارند توسط پزشک متخصص” کاشت مو ” در کنار تیم پزشکی تخصصی انتقال می‌‌یابند. در طول این عمل، پزشک اغلب موهای سر را از قسمت پشت سر یا اطراف سر به بخش جلویی یا بالای سر انتقال می‌دهد.

 کاشت مو در شهرهای مختلف کشورمان و در کلینیک های زیادی در حال انجام است. یکی از شهرهای بزرگی که بسیار مراجعه کننده در امر کاشت مو دارد شیراز می باشد. کاشت مو در شیراز به روش های مختلفی انجام می شود.

کاشت مو به روش Sut در شیراز

روش کاشت مو sut  (اس یو تی) در شیراز از روش های نوین و جدید پیوند طبیعی مو است که در سل های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این روش دیگر خبری از بیهوشی، تیغ جراحی، برش و جای اسکار نیست و بر خلاف روش های قدیمی همچون fit و fut که دستی انجام میشدند؛ برای انجام کاشت مو به روش sut در شیراز از دستگاه تمام اتوماتیک استفاده میشود. همین امر موجب بالا رفتن دقت و ظرافت هنگام برداشت فولیکول مو شده است که احتمال از بین رفتن فولیکول مو را به صفر رسانده است. برداشت مو در کاشت مو به روش sut چند برابر شده است به طوری که میتوان گفت محدودیتی برای برداشت فولیکول مو وجود ندارد. 

کاشت مو به روش Fut در شیراز

روش کاشت مو FUT در شیراز جزء اولین تکنیک های پیوند موی طبیعی در دنیا شناخته می شود. با اینکه روش fut روشی کلاسیک محسوب می شود ولی هنوز این روش در سرار دنیا به علت بازدهی بالا و مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر روش ها طرفداران بسیاری دارد. در کاشت مو به روش Fut شیراز نیاز به بی حسی در قسمت صورت است. روش کاشت مو fut در شیراز که توسط پزشکان متخصص انجام می شود موجب امکان کمترین صدمه به فولیکول مو میشود و بهترین نتیجه را از این روش کاشت مو دریافت خواهیدامکان پیوند تعداد بسیاری فولیکول مو در یک جلسه و ایجاد تراکم بسیار زیاد و پایداری پیوند برای کسانی که طاسی بالایی دارد از ویژگی های مثبت و مهم روش کاشت مو fut  است.

کاشت مو به روش Fue در شیراز

کاشت مو به روش Super FUE یا fue در شیراز از روش های جدید کاشت مو طبیعی است که شباهت هایی با روش کاشت fut دارد که برخی این روش را تکامل یافته fut میدانند با این تفاوت که برداشت کاشت مو در روش کاشت مو fue در شیراز به نحوی است باعث ایجاد خط اسکار در پشت سر نمی شود.  برای برداشت فولیکول مو در روش fue از پانچ ‌که یا دستی است و یا موتوری به صورت تکی یا واحد فولیکول مو را استخراج می کنند. این روش بسیار مناسب کسانی است که علاقه به موهای خیلی کوتاه دارند و همچنین کسانی که بعد از عمل باید سریع به حرفه خود برگردند. معمولا این روش به کسانی پیشنهاد می شود که تراکم موهاشان برای اهدا از بانک مو کم است و یا اینکه کسانی پوست کمی در پشت سر خود دارند همچنین کسانی که پوست جمجمه نازکی نیز دارند.

کاشت مو به روش bht در شیراز

کاشت مو به روش bht برای افرادی که امکان پیوند مو از سر خود را ندارند، از موی بدن آنها برای کاشت مو استفاده میشود. برای پیوند مو به روش bht در شیراز از پا، شکم، پشت کمر، قفسه سینه و... میتواند پیوند گرفت. البته تکینیک برداشت از موی بدن همان روش FIT است به صورتی که هیچ اسکاری باقی نمیاند.

در حالت کلی پیوند مو از پشت سر یا از کنار سر گرفته میشود ولی بیمارانی که از این ناحیه ها به دلایلی چون ضعیف بودن بانک مو یا کم بودن آن، موی کافی برای پیوند نداشته باشند، کاشت مو به روش BHT را به آنها در شهر شیراز پیشنهاد میکنیم.

این را بدانید هر بیماری که به دلایلی میخواهد کاشت موی خود را به روش BHT انجام دهد، ابتدا باید پزشک متخصص او را معاینه کرده و برای اینکه عمل کاشت مو bht با موفقیت همراه شود، جراح باید توانایی لازم به همراه علم و دانش کافی در این زمینه را داشته باشد.

کاشت ابرو و ریش در شیراز 

کاشت ابرو به مجموعه فرآیندی گفته می شود که طی آن گرفت های لازم را از از قسمت بانک مو برداشت کرده و پس از مرحله نگهداری در نواحی خالی از مو (ابرو) کاشت انجام می دهند، به طور کلی کاشت ابرو پس از کاشت موی سر محبوب ترین کاشت مو محسوب شده و تقریبا بین خانم ها و آقایان رایج بوده و انجام می شود.در حال حاضر به روز ترین و آخرین متد کاشت ابرو که در سطح جهان و همچنین در کشورمان ایران تکنیک fue و sut می باشد که در این متد می توان دو الی سه برابر تراکم نسبت به روش های قدیمی کاشت ابرو انجام داد همچنین پروسه برداشت در این روش با دستگاه انجام می شود
از مهمترین و بارزترین مزیت های کاشت ابرو به روش sut و fue می توان به خواب مو و همچنین مدل موی دلخواه بیمار به همراه زاویه مناسب  اشاره کرد از دیگر مزیت های این روش می توان به نداشتن جراحی، درد، خونریزی، عوارض های جانبی، دوران نقاهت و ... اشاره کرد که این روش را نسبت به روش های دیگر برتر کرده است.

هزینه کاشت ابرو در شیراز

هزینه کاشت ابرو در شیراز به شکل طبیعی بالاتر از هزینه کاشت ابرو به روش sut و fue می باشد توجه داشته باشید که برآورد هزینه کاشت ابرو به شکل هر تار مو وجود نداشته و صرفا یک ترفند تبلیغاتی برای جذب مریض می باشد تنها محاسبه برآورد هزینه کاشت ابرو به وسعت ریزش ابرو و همچنین روشی که برای انجام کاشت ابرو انتخاب می کنید بستگی دارد با توجه به اینکه ابرو مهمترین رکن زیبایی بوده و همچنین فقط یکبار می توان آن را انجام داد پیشنها می کنیم علاوه بر هزینه به کیفیت هرچه بهتر کاشت ابروی خود هم نهایت دقت را به عمل آورید.

معرفی کلینیک ها و پزشکان برتر کاشت مو در شیراز

کلینیک تخصصی کاشت مو آریان

کلینیک کاشت مو آریان

آدرس : شیراز- ستارخان نبش کوچه 9 - ساختمان آریان

تلفن : 07136491605

        07136491604

کلینیک کاشت مو ایرسا 

کلینیک کاشت موی ایرسا

آدرس : شیراز ، خیابان قصردشت ، بلوار میرزای شیرازی ، روبروی بیمارستان کوثر ، پلاک 100

تلفن :07136353031

      07136233031

کلینیک زیبایی پارسا مهر شیراز

کلینیک کاشت مو پارسا مهر

آدرس : شیراز ، عفیف آباد ، روبروی کوچه ی هجده ، ساختمان آل سید ، طبقه ی چهارم

تلفن :07136484042

کلینیک پوست و موی دکتر وارث

کلینیک کاشت موی دکتر وارث

آدرس : شیراز ، فرهنگ شهر ، حد فاصل کوچه ی 40 و 42 ، ساختمان دهقانی ، طبقه ی اول

تلفن : 07136328380

       07136328388

کلینیک پوست و موی پرنیان

کلینیک کاشت موی پرنیان

آدرس :شیراز ، میدان مطهری ، ابتدای قدوسی شرقی

تلفن : 07136285535

        07136284000