لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا | لاغری بدون عارضه با اگزیمیا | مزایا و معایب لاغری با اگزیمیا | هزینه ی لاغری با دستگاه اگزیمیا | اگزیمیا غبغب | اگزیمیا شکم | اگزیمیا ران

همه چیز در مورد لاغری با دستگاه اگزیمیا | موارد استفاده از دستگاه اگزیمیا | اگزیمیا شکم | اگزیمیا ران | اگزیمیا غبغب
دستگاه لاغری در حقیقت یک جایگزین مناسب برای افرادی است که می خواهند از روش های غیرتهاجمی برای لاغری استفاده نمایند . فردی که دوست ندارد جراحی نمایید می تواند از دستگاه های لاغری بدون بیهوشی و دوره نقاهت استفاده نماید...
فاین فیس
فاین فیس

لاغری موضعی با دستگاه اگزیمیا

بسیاری از افراد جامعه در دنیای امروزی با اینکه به طور منظم رژیم غذایی مناسبی دریافت می کنند و ورزش های دوره ای سنگین انجام می دهند ولی همچنان با شکل چاقی موضعی روبرو هستند و با وجود تلاش های بسیار هنوز نتوانسته اند اندامی زیبا بدون بد شکلی و برآمدگی های بافت چربی بدست آورند.دستگاه های لاغری غیر جراحی چندین سال است که به منظور حل مشکل این گونه افراد برای رفع چاقی موضعی و سلولیت طراحی شده اند که هر دستگاه مخصوص یک نوع چربی خاص است که پزشک مربوطه تشخیص می دهد که کدام دستگاه لاغری موضعی برای هر فرد مناسب است.از جمله دستگاه های به روز دنیا و بدون عارضه جهت لاغری موضعی  اگزیمیا است .

اگزیمیا در چه مواردی به کار می رود؟

رفع غبغب با استفاده از دستگاه اگزیمیا

  1.  ایجاد لاغری موضعی
  2.  رفع سلولیت
  3.  کم شدن سایز
  4.  لیفت باسن و فرم دهی به آن و سایر قسمت ها
  5.  زاویه دار کردن صورت

 درمان غبغب

 رفع استرچ مارک

 از بین بردن چین و چروک ها

 بهبود لکه های پوستی

 افزایش خاصیت ارتجاعی پوست

 کوچک تر کردن منافذ باز

 بهبود ناهمواری های بعد از عمل

چه افرادی بهترین کاندید برای استفاده از دستگاه اگزیمیا هستند؟

از لحاظ سلامتی در وضعیت خوبی باشند.

اضافه وزن کمی داشته باشند.

تحت رژیم غذایی مناسب باشند.

فعالیت بدنی نسبتا مناسبی مانند پیاده روی در روز داشته باشند.

حتما وضعیت سلامتی آن ها از لحاظ سلامتی غدد بررسی شده باشد و هیچ گونه مشکلی نداشته باشند.

قبلا در ناحیه مورد نظر جراحی لاغری انجام نداده باشند.

اعتیاد به مصرف الکل نداشته باشند.

عوارض دستگاه لاغری اگزیمیا

هیچ گزارشی مبنی بر داشتن عوارض در درمان به وسیله ی این دستگاه تا به حال داده نشده است.

فواید لاغری با دستگاه اگزیمیا

مزایای دستگاه لاغری اگزیمیا برای لاغری

حال که می دانید دستگاه اگزیمیا چیست بهتر است به پاسخ پرسشی که ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده است بپردازیم:

چه عواملی سبب محبوبیت دستگاه لاغری اگزیمیا نسبت به دیگر روش ها و دستگاه های لاغری شده است و یا به عبارتی دیگر فواید لاغری با دستگاه اگزیمیا چیست؟

بدون عارضه

یکی از دلایل اصلی محبوبیت دستگاه اگزیمیا در بین بیماران بدون عارضه بودن این دستگاه است چرا که لاغری با این دستگاه عارضه خاصی نداشته و به عنوان یک دستگاه لاغری کاملا بی خطر شناخته می شود.
عدم محدودیت استفاده توسط افراد در تمامی سنین:بر خلاف سایر دستگاه های لاغری استفاده از دستگاه اگزیمیا برای همه سنین مناسب بوده و محدودیت سنی ندارد و از طرفی دیگر نیز دستگاه اگزیمیا برای انواع پوست مناسب و مفید است.

قابل استفاده برای افرادی که به بیماری های خاص مبتلا هستند

معمولا در سایر دستگاه های لاغری برای افرادی که بیماری های خاص دارند محدودیت های فراوانی وجود دارد اما دستگاه اگزیمیا این چنین نبوده و حتی افراد مبتلا به دیابت و فشار خون (کنترل شده) نیز می توانند بدون هیچ نگرانی و مشکلی از آن استفاده کنند. البته فراموش نکنید که زنان باردار نباید به سراغ دستگاه اگزیمیا بروند اما مدتی پس از زایمان (معمولا 6 ماه پس از زایمان) به راحتی می توانند این روش را برای لاغر شدن خود انتخاب کنند.
همچنین از دیگر فواید لاغری با دستگاه اگزیمیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم نیاز به جراحی (حتی با دستگاه اگزیمیا می توان پیکر تراشی کرد)

بدون درد و خون ریزی

افزایش جریان اکسیژن در بدن

سفت شدن پوست و رفع سلولیت

جوانی پوست و بهتر شدن رنگ پوست

نتیجه سریع (شما می توانید در همان هفته اول متوجه تغییراتی در بدن خود شوید.)

اثرات بلند مدت

رفع لک ها و چین و چروک هایی که بر اثر افزایش سن در پوست ایجاد شده اند.

و...

لاغری با دستگاه اگزیمیا به چه صورت انجام می شود؟

لاغری با دستگاه اگزیمیا

لاغری با دستگاه اگزیمیا در اغلب شرایط در طی پنج مرحله انجام می شود.

در مرحله  اول ،تشخیص و معاینه با استفاده از برنامه  Mytouch 2.0   انجام می شود. در واقع این برنامه برای هر فرد یک، یک کانتورینگ بدن طراحی می کند که فرد می تواند یک مدل سه بعدی از تغییرات بدن خود مشاهده کند و با استفاه از این شرایط بتواند تصمیم بگیرد.

در مرحله دوم از دستگاه میکرودرمولیفت استفاده می شود تا با لایه برداری سلول ها،کلاژن سازی پوست به طور طبیعی فعال گردد.

در این مرحله از دستگاه لیزر استفاده میشود.این دستگاه لرزاننده و چند قطبی بوده و دارای قابلیت حذف انتخابی سلول های چربی است.در واقع این دستگاه به سرعت و بدون هیچگونه عوارضی ،بافت چربی ناحیه پهلوی فرد را کاهش می دهد. این لیزر می تواند جایگزین مناسبی برای جراحی های لیپوساکشن باشد.

در مرحله چهارم از تکنولوژی جدید اندورادیومگ کمک گرفته می شود.این دستگاه باهث تحریک جمعی سلول های درونی می شود.اندورادیومگ با چهار نوع ماساژ حرکتی که در اختیار دارد می تواند به بخش های مختلف بدن دسترسی داشته باشد. و با تحریک مغناطیسی هر یک از بخش ها ، به رگ های خونی انرژی  ببخشد و در اخر باعث بهبود اکسیژن رسانی در ناحیه مورد نظر شود.

در مرحله اخر ، عملیات رادیوپوریشین انجام می شود. که این دستگاه موجب تحریک تولید کلاژن و الاستین شده و منجر به کاهش چین و و چروک و بهبود پوست می شود.

سوالات رایج در مورد  دستگاه اگزیمیا

سن مناسب برای درمان با این دستگاه چه سنی است؟

این دستگاه محدودیت سنی ندارد ولی مثل روش کرایولیپولیز، بهتر است اگزیمیا برای سنین بالاتر از 18 سال به کار گرفته شود.

افرادی که بیشترین نیاز را برای استفاده از اگزیمیا دارند، چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

 دارای وضعیت سلامتی مناسبی باشند.

 اضافه وزن بیش از حد نداشته باشند.

 رژیم غذایی مناسبی را برای خود داشته باشند.

 یک فعالیت ورزشی روزانه مثل پیاده روی را در برنامه خود داشته باشند.

 از نظر سالم بودن غدد وضعیت آن ها بررسی شود تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

 در گذشته در قسمتی که مد نظر است، هیچ جراحی انجام نشده باشد.

 به نوشیدنی های دارای الکل اعتیاد نداشته باشد.

کاهش وزن در این روش آیا اتفاق می افتد؟

کاهش سایز مهم ترین مسئله ای است که در اگزیمیا مورد توجه قرار می گیرد که به وسیله ی از بین بردن چربی ها و همچنین رفع سلولیت صورت می گیرد.

چه نوع تکنولوژی در این روش مورد استفاده قرار می گیرد؟

لیزر تکنولوژی است که در اگزیمیا به کار رفته و جهت حذف و یا کم شدن چربی در قسمت تحت درمان مورد استفاده قرار می گیرد.

چربی هایی که در این روش از بین می روند، از چه نوعی هستند؟

بافت هایی از چربی که از نوع زیر پوستی می باشند، در این روش مورد هدف قرار می گیرند ولی بافت های نوع احشایی هیچ آسیبی نمی بینند.

آیا نتیجه پس از درمان ثابت می ماند؟

در صورتی که نکاتی که توسط پزشک گوشزد می شود، توسط فرد رعایت نشود و وزن فرد تا بالای 5 کیلو اضافه شود، دوباره به حالت اولیه برخواهد گشت.

نواحی که می توانند با این روش درمان شوند، چه نواحی است؟

مناطقی از بدن از جمله شکم، پهلو، باسن، پاهای سلولیتی و بازو می توانند مورد درمان قرار گیرند.

تعداد جلساتی که برای درمان نیاز می باشد، چقدر می باشد؟

هر فرد به تعداد متفاوتی از جلسات درمانی نیازمند می باشد که باید با نظر پزشک تعیین شود اما سپری کردن 4 جلسه حداقل تعدادی است که باید برای افراد انجام شود.

هزینه اگزیمیا

هزینه اگزیمیا با توجه به عوامل مختلف متفاوت است بنابراین معمولا پزشک جلسه اول را به مشاوره اختصاص می دهد و در همان جلسه با توجه به تشخیص پزشک و شرایط بیمار هزینه اگزیمیا و همچنین تعداد جلسات مراجعه مشخص می شود. در ادامه برخی از عوامل موثر در هزینه اگزیمیا را مورد بررسی قرار می دهیم:

تخصص، تجربه و مهارت پزشک

هزینه اگزیمیا رابطه مستقیمی با پزشکی دارد که شما برای درمان چاقی خود انتخاب می کنید. توجه داشته باشید که وقتی شما به پزشکی مراجعه می کنید که تخصص، تجربه و همچنین سابقه درخشانی در این زمینه دارد در نتیجه باید دستمزد بیشتری نیز بپردازید. ممکن است برخی از افراد اطلاعات زیادی در این باره نداشته باشند به همین دلیل نیز فقط به سراغ پزشکانی بروند که دستمزد و هزینه کمتری دریافت می کنند اما این دسته از افراد باید بدانند که دریافت هزینه کم همیشه نشانه خوبی نیست چرا که بسیاری از پزشکان برای جذب مشتری از تبلیغاتی مانند دریافت هزینه کم استفاده می کنند بدون این که مهارت و تجربه لازم را در این زمینه داشته باشند.

تعداد جلسات درمانی

تعداد جلساتی که نیاز است بیمار جهت لاغری با دستگاه اگزیمیا به کلینیک مراجعه کند نیز در تعیین هزینه اگزیمیا موثر است چرا که شما باید هزینه هر جلسه را به صورت جداگانه بپردازید.

مقدار بافت چربی

ممکن است با دیدن این مورد تعجب کنید اما بهتر است بدانید میزان بافت چربی که باید از بین برود در هزینه اگزیمیا بسیار موثر است. لازم به ذکر است که لاغری با دستگاه اگزیمیا بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای اضافه وزن کمی هستند.

موقعیت و مکان جغرافیایی

یکی دیگر از موارد موثر در هزینه اگزیمیا موقعیت و مکان جغرافیایی است چرا که هزینه لاغری با دستگاه اگزیمیا در شهر ها و استان های مختلف متفاوت است؛ معمولا در شهر های بزرگ نسبت به شهر های کوچک هزینه بیشتری دریافت می شود.

نیاز به درمان های دیگر: ممکن است برای کسب نتیجه مطلوب و دلخواه، پزشک در کنار لاغری با دستگاه اگزیمیا درمان ها و روش های دیگری را نیز تجویز کند در این صورت بیمار باید هزینه بیشتری بپردازد.

اگزیمیا غبغب

وجود غبغب بسیار ناخوشایند است چرا که سن افراد را بیشتر از آن چه که هست نشان می دهد و از طرفی دیگر نیز داشتن غبغب یکی از نشانه های اضافه وزن و یا پیری و بالا رفتن سن است که همین امر نیز سالانه افراد زیادی را به کلینیک ها می کشاند تا با استفاده از بهترین و کم عارضه ترین روش غبغب خود را برطرف کنند.

بهتر است بدانید که روش های گوناگونی برای از بین بردن غبغب وجود دارد اما همانطور که گفته شد افراد به دنبال انتخاب بهترین روش هستند به همین دلیل نیز اگزیمیا غبغب جزو اولین انتخاب بیمارانی است که با مشکلاتی مانند افزایش سن و یا اضافه وزن رو به رو هستند چرا که در این روش، از بین بردن غبغب بدون جراحی و به صورت غیر تهاجمی انجام می شود و همچنین نیازی به بیهوشی و یا بی حسی در اگزیمیا غبغب وجود ندارد.

از دیگر فواید رفع غبغب با دستگاه اگزیمیا می توان به جلوگیری از افتادگی و شلی پوست پس از رفع چربی های ناحیه گردن و زیر چانه اشاره کرد به همین دلیل پس از رفع غبغب با دستگاه اگزیمیا ناحیه گردن و زیر چانه فرمی ایده آل و متناسب به خود می گیرند.

اگزیمیا شکم

اگزیمیا شکم نیز مانند اگزیمیا سایر قسمت های بدن طرفداران زیادی دارد چرا که افراد زیادی وجود دارن که در سنین مختلف از چاقی شکم رنج می برند حتی افراد زیادی هستند که با وجود اندام متناسب باز هم به چاقی شکم مبتلا هستند به همین دلیل نیز تنها راه چاره خود را در اگزیمیا شکم می بینند.

به دلیل عدم محدودیت سنی در استفاده از دستگاه اگزیمیا این روش درمانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است همچنین اگزیمیا شکم سبب جلوگیری از روی آوردن به روش های دردناک مانند لیپوساکشن می شود.

لازم به ذکر است که پس از لاغری شکم با دستگاه اگزیمیا رعایت نکاتی الزامی است که در ادامه به برخی از این نکات اشاره می کنیم:

داشتن رژیم غذایی سالم

عدم مصرف مشروبات الکلی

حفظ آرامش و کاهش استرس

عدم استعمال دخانیات

الگوی خواب مناسب

اگزیمیا ران

معمولا بانوان نسبت به آقایان بیشتر با چاقی و تجمع چربی در قسمت ران و باسن خود مواجه می شوند و از آن جایی که ورزش مشخصی و مخصوصی برای از بین بردن چربی های ران وجود ندارد و یا در صورت انجام حرکات ورزشی دیگر از چربی تمامی نواحی بدن استفاده می شود به همین دلیل نیز افراد ترجیح می دهند بهترین روش را برای از بین چربی های ناحیه ران و باسن خود انتخاب کنند که اگزیمیا ران بهترین گزینه برای انتخاب است.

پس از اگزیمیا ران فرد باید نکات زیر را رعایت کند:

انجام ورزش هایی مانند ایروبیک

قوی کردن ماهیچه های ران

مهم ترین نکته ای که باید رعایت شود کاهش کالری های دریافتی روزانه است.