اسنپ آن اسمایل چیست ؟ | قیمت اسنپ آن اسمایل در سال 99 | مزایا و معایب اسنپ آن اسمایل

همه چیز در مورد اسنپ آن اسمایل | لبخند زیبا بدون نیاز به تراشیدن دندان

تاثیر مرتب کردن دندان ها در زیبایی صورت می تواند موثرتر از تزریق ژل و بوتاکس باشد. جالب است بدانید داشتن لبخند زیبا و جذاب به عنوان یک روش ضد پیری و جایگزینی برای عمل جراحی پلاستیک روشی شناخته شده است.

فاین فیس
فاین فیس

اسنپ آن اسمایل چیست؟

مزایای اسنپ آن اسمایل

زیبایی همراه با خود اعتمادبه‌نفس دارد. هرچه بیشتر لبخند بزنید افراد بیشتری جذب شما می‌شوند. برای یک لبخند تاثیرگذار باید دندان های زیبایی داشته باشید.تاثیر مرتب کردن دندان ها در زیبایی صورت می تواند موثرتر از تزریق ژل و بوتاکس باشد. جالب است بدانید داشتن لبخند زیبا و جذاب به عنوان یک روش ضد پیری و جایگزینی برای عمل جراحی پلاستیک روشی شناخته شده است.

هرچه بیشتر لبخند بزنید افراد بیشتری جذب شما می‌شوند. مردم دوست دارند به خاطر برخورد گرم و صمیمانه‌ی شما به سمتتان بیایند. بااین‌وجود چیزی که اهمیت دارد لبخند زدن با اعتمادبه‌نفس است. لبخندی که با خجالت کشیدن همراه باشد اثر مخربی روی روابط شما خواهد داشت. برای اعتمادبه‌نفس داشتن در زمان لبخند زدن شما باید دندان‌های زیبایی داشته باشید. مسلماً دوست ندارید جزء آن دسته از افراد باشید که هنگام خندیدن دستشان را جلوی دهانشان می‌گیرند تا دندان‌هایشان دیده نشود.

جذابیت ظاهری هر فرد نقش مهمی در روابط او با افراد دیگر دارد. کسانی که ظاهر جذابی دارند بهتر از دیگران می‌توانند در برقراری رابطه و حتی پیدا کردن کار موفق باشند. بازخورد منفی جامعه روی ظاهر فرد اغلب اعتمادبه‌نفس او را پایین می‌آورد و باعث رفتار منفی با خودش می‌شود.

دندان‌ها نقش مهمی در چهره‌ی شما دارند. دندان محافظی برای لب‌های شماست که می‌تواند روی حالت چهره‌تان اثر بگذارد و به صورت شما شکل دهد. در زمان خندیدن یا حرف زدن دندان‌های شما نشان داده می‌شوند و ظاهر آن‌ها می‌تواند به زیبایی چهره‌ی شما اضافه کرده و یا آن را خراب کند. دندان‌هایی با شکل و اندازه‌ی خوب و فاصله‌ی متناسب، در کنار دیگر اجزای صورت، لبخند و چهره‌ای زیبا برای شما می‌سازند.

طراحی دندان و زیبایی صورت با چه راهکار هایی قابل اجراست؟

طراحی لبخند

شاید در گذشته تنها یک یا دو روش سنتی در طراحی لبخند افراد دخالت داشته است اما خوشبختانه امروزه در دندانپزشکی زیبایی ما شاهد این امر هستیم که برای طراحی دندان و زیبایی صورت می توان از ترفندهای مختلف و حیرت انگیزی استفاده نمود.
برخی از بیماران خواستار این هستند که در طراحی دندان و زیبایی صورت آن ها تنها روی ایجاد دندان های کاملا متقارن تمرکز شود. این ممکن است برای هر بیمار مناسب نباشد و در واقع می تواند اثرات نامطلوب داشته باشد. در واقع یک ارتودنتیست پس از ارزیابی کامل صورت و یک مدلسازی از لبخند وی، ابتدا به صحت و سلامت دهان و دندان اهمیت می دهد. سپس با برطرف کردن ناهنجاری های دهان و دندان و فک و بازگرداندن آنها به موقعیت استاندارد نه تنها سلامت بلکه طرح لبخندی زیبا و چهره ای زیبا نیز به بیمار هدیه می دهد.
در گام بعدی او تمامی هنر و تجربه خود را برای ترمیم دندان ها و ایجاد یک طرح لبخند زیبا در صورت به کار خواهد گرفت. طراحی دندان و زیبایی صورت با روش هایی مانند روکش دندان ، ارتودنسی، سفید کردن دندان، پروتز دندان و بسیاری از شیوه های دیگر امکان پذیر است که حس اعتماد بنفس بالایی را در افراد به وجود خواهد آورد.

طراحی لبخندی زیبا با اسنپ آن اسمایل

کاربرد اسنپ آن اسمایل

اسنپ آن اسمایل ابزار متحرک دندانی است که روی دندان هایتان قرار می گیرد. اسنپ آن اسمایل از نظر ظاهر شبیه ریتینر است و خللی در عملکرد آرواره ها ایجاد نمی کند. پزشکتان نمایی از دندان هایتان درست می کند و اسنپ آن اسمایل را دقیقا برای دندان های شما طراحی می کند. اسنپ آن اسمایل، دندان های بد شکل، فاصله بین دندان ها و لکه های مینای دندان را می پوشاند.

این ابزار دندانی ممکن است اهداف مختلفی داشته باشد و این هدف با توجه به نیاز شما مشخص می شود. این هدف می تواند ارتقای ظاهر دندان ها، استفاده از آن به عنوان دندان مصنوعی یا ایمپلنت موقت (فاصله ای قبل از انجام ایمپلنت دائم) باشد. با وجود اسنپ آن اسمایل در دهان، می توان غذا خورد و نوشید. اما زمانی برای جا افتادن آن نیاز است چون از دندان واقعی بزرگ تر است.

اسنپ آن اسمایل مناسب چه افرادی است؟

این پلاک یک ابزار موقتی است، اگر که به یک مهمانی دعوت شده اید، آخر هفته قرار مصاحبه شغلی مهمی دارید،ماه دیگر عروسی و تولد در پیش رو دارید و یا قرار ملاقات مهمی در اخر ماه خواهید داشت برای اینکه خوب دیده شوید این ابزار برای شما فوق العاده است.

این پلاک متحرک میتواند برای افرادی که بنا به هر دلیلی دندانهای خود را از دست داده اند و یا از رنگ دندانهای خود ناراضی هستند،درمان مقرون به صرفه ای باشد

در واقع شما می توانید در مراسم ها و مواقع خاص از اسنپ استفاده كنید و درمان دایمی مشكلات ظاهری دندان ها تنها توسط روش های ترمیمی مانند لمینت دندان با تراش و بدون تراش(لومینیرز) و یا كامپوزیت و ونیر و یا روكش و ایمپلنت و … انجام می شود.

اسنپ آن اسمایل در چه مواردی کابرد دارد؟

فاصله بین دندانها

 بهم ریختگی دندانها ( کراودینگ )

دندانهای تغییر رنگ یافته و حاوی لکه

دندانهایی که ساییده شده اند (مثلا به علت دندان قروچه)

جای خالی دندان (اگر نمیخواهید ایمپلنت استفاده کنید، این ابزار برایتان عالی است)

شکل استفاده از اسنپ آن اسمایل برای پوشاندن جای خالی دندان و زیبا سازی لبخند

کاهش ارتفاع لبخند به علت ساییدگی یا جای خالی دندانها

روش انجام اسنپ آن اسمایل

در این روش مراجعه کننده می بایست در یک جلسه نیم ساعته الی ۴۵ دقیقه برای انجام قالب گیری دندان به مطب دندانپزشکی مراجعه نمایید. در اسنپ آن اسمایل به هیچ وجه نیازی به تراش دندان و کار خاص دیگر نمیباشد.بعد از قالب گیری از دندانهای فرد،قالب گرفته شده برای لابراتوآر مخصوص ساخت پلاک ارسال میگردد و حدودا ده روز زمان میبرد تا پلاک اسنپ آن اسمایل قابل استفاده باشد.در جلسه دوم آموزش استفاده از قالب و نگهداری آن به مراجعه کننده ارائه میشود.

نحوه ی مراقبت از اسنپ آن اسمایل

برای طولانی کردن مدت دوام اسنپ آن اسمایل، بعد از هر دفعه جابجایی باید آن را تمیز کنید. معمولا در شب ها باید آن را در آورید و تمیز کنید. این محصول، محلول پاک کننده مخصوص به خود را دارد که باید آن را تهیه کنید. از آن جایی که با قرار دادن این ابزار خرده های غذا و باکتری در بین دندان ها گیر می افتند باید برای جلوگیری از پوسیدگی، از دندان ها و لثه تان محافظت کنید.

روزی دو بار دندان هایتان را با فلوراید بشویید، روزی یک بار نخ دندان بکشید، مصرف مواد غذایی و نوشیدنی های شکر دار را قطع کنید و مرتب به دندانپزشک مراجعه کنید.

آیا با وجود اسنپ آن اسمایل در دهان می توان خورد و نوشید؟

مراحل انجام اسنپ ان اسمایل

با این که می توان با وجود این ابزار دندانپزشکی غذا خورد و نوشید اما دندانپزشکان می گویند که با وجود آن در دهان آدامس نجوید و غذاهای چسبناک مصرف نکنید. به علاوه نوشیدن قهوه، نوشابه و برخی از نوشیدنی های از این قبیل می تواند سبب تیره شدن آن شود.

برخی از دندانپزشکان توصیه می کنند که با وجود این ابزار دندانپزشکی در دهان از خوردن و نوشیدن بپرهیزید چون مواد غذایی سفت باعث آسیب رساندن به این ابزار می شود و سبب گیر افتادن غذا و پوسیدگی دندان می شود.

به علت نازکی بیش از حد اختلالی برای تکلم ایجاد نمی کند . اسنپ آن اسمایل کاملا به برآمدگی دندان ها می چسبد بنابراین شل نمی شود و از دهان نمی افتد.

جنس اسنپ آن اسمایل از چیست؟

جنس اسنپ آن اسمایل چیست

اسنپ آن اسمایل از استیل رزین کریستالیزه ساخته می شود . این ماده که در ساخت کابین هواپیما هم به کار می رود در عین سبکی ، مقاوم هم هست و می توان آن را در ضخامت کم ساخت.

مزایای اسنپ آن اسمایل 

 درمان سریع است و خصوصا در مواردی که بیمار عجله دارد به کار می رود. تصور کنید هفته آینده به یک میهمانی یا عروسی دعوت شده اید و فرصتی برای انجام کارهای زیبایی روی دندان هایتان ندارید.

 هیچ گونه درد ، تراش و بی حسی روی دندان انجام نمی شود.

 در صورتیکه فاصله بین دندان ها وجود داشته باشد یا دندانها بد رنگ باشند به راحتی با این وسیله می توان زیبایی را به بیمار برگرداند.

 زمانیکه یکی یا چند تا از دندان ها کشیده شده باشند می توان جای خالی آن ها را به صورت یکدست با این پلاک پر کرد. این پلاک به صورت کامل یا تکه ای می تواند به عنوان روکش موقت برای ایمپلنت دندان هم به کار رود.

در گذشته برای افرادی که مشکال مفصل فک داشتند معمولا پلاک های ضخیم و سنگین طراحی می شد که تحمل دشواری داشتند. امروزه می توان با کمک اسنپ آن اسمایل علاوه بر حل مشکلات مفصلی ، زیبائی را هم به بیمار باز گرداند.

هزینه درمان نسبت به باز سازی های تمام فک بیمار ارزان تر است.

 اگر دندانها به هم ریختگی داشته باشند و جلو و عقب باشند به کمک این وسیله مرتب می شوند. مشروط بر آن که این بهم ریختگی دندانها به سمت داخل دهان باشد.

 افرادی که بعلت سن بالا یا ساییدگی شدید دندانها ارتفاع صورتشان کم شده و قسمت پایینی صورتشان در هم رفته شده است.

 فقط دندان ها را می پوشاند و لثه ها و کام را در بر نمیگیرد. بنابراین مانعی برای تشخیص طعم غذا یا حرارت آن نیست. و حداقل تداخل با تکلم را خواهد داشت.

 افرادی هم هستند که به علت مشکلات پزشکی مثل سرطانها، شیمی درمانی یا … کاندید دریافت درمان های پیچیده ایمپلنت یا بریج دندان   طولانی نیستند.

معایب اسنپ آن اسمایل

 اسنپ آن اسمایل درمان موقتی است ، بنابراین اگر به دنبال انجام درمان کامل و همیشگی هستید از این درمان صرف نظر کنید. و از درمانهای لمینت دندان یا کامپوزیت دندان استفاده کنید. معمولا اصلاح رنگ دندان به تنهایی با بلیچینگ، اصلاح شکل و رنگ دندان با کامپوزیت یا لمینت ونیر و اصلاح بهم ریختگی های شدید دندانی با ارتودنسی امکان پذیر است. جایگزینی دندان های از دست رفته هم توسط روکش ها (پروتز دندان) و ایمپلنت انجام می شود.

شکستن پلاک در صورت استفاده نادرست. اگرچه این پلاک دارای استحکام بالا و از جنس کریستال استیل رزین است، اما در صورت استفاده نادرست یا عادت به دندان قروچه ممکن است بشکند. بنابراین باید دقت کنید از پیچاندن یا کج کردن پلاک جدا خودداری کنید.

 به علت کاور کردن سطح دندان، حجم آن بیشتر از حجم دندان های شماست. بنابراین احساس جسم خارجی حجیم و سنگین در دهان طبیعی است که معمولا بیماران به سرعت به آن عادت می کنند.

هزینه اسنپ آن اسمایل چقدر است؟

هزینه اسنپ آن اسمایل چقدر است

هزینه اسنپ آن اسمایل به دندانپزشک  بستگی دارد و اینکه برای درست کردن اسنپ آن اسمایل از چه موادی استفاده می شود.هزینه ی اسنپ آن اسمایل برای بیشتر افراد قابل پرداخت است.