;

بوکال فت | برداشتن چربی اضافه بوکال | هزینه بوکال فت | برداشتن چربی داخل دهان | لاغر کردن صورت

دانستنی های مهم درباره ی بوکال فت | لاغر کردن صورت | کوچک کردن لپ

بوکال فت,کوچک کردن لپ,لاغر کردن صورت,هزینه بوکال فت
فاین فیس FineFace فاین فیس FineFace
مجله پزشکی، پوست، مو و زیبایی فاین فیس
Valiasr
Tehran, Tehran, 31356-854785 Iran
https://fineface.ir/
  • 8/4/1399 22/8/1399

به طور کلی برای عامل زیبایی نمی توان تعریفی ثابت و در یک چهارچوب در نظر گرفت زیرا امری است سلیقه ای و با گذر زمان و ایجاد تفاوت های بین نسل ها ، تغییر خواهد نمود. به عنوان مثال در گذشته داشتن صورتی گرد و تپل عنصری بر زیبایی چهره افراد بوده است اما امروزه داشتن مادلینگ صورت مطرح می باشد. از این رو افرادی که دارای لپ هستند به دنبال راهی برای از بین بردن آن و دستیابی به صورتی زاویه دار می باشند.

بوکال فت دکتر میر حاجی

بوکال فت چیست؟

امروزه سلیقه وتوقع افراد از زیبایی چهره دچار تغییراتی اندک ودر برخی موارد دچار تحولاتی عظیم شده است. یکی از مواردی که شاید به جرأت میتوان گفت تغییرات بسزایی داشته در فرم کلی صورت افراد است به صورتی که در گذشته معمولا داشتن صورت پر و اصطلاحا گرد و‌تپل مزیت و جزو موارد لازمه زیبایی در نظر گرفته میشد. ولی در حال حاضر بر خلاف گذشته داشتن لپ هایی فرو رفته و گود و داشتن گونه وزاویه فک برجسته، مورد پسند اکثر مردم میباشد. به همین دلیل اکثر افراد به دنبال زاویه دارکردن صورت از طریق تخلیه چربی های دهانی که اصطلاحا تخلیه بوکال گفته می شود هستند تا به دنبال آن لپ هایی گود و فرو رفته داشته باشن و از طرفی گونه و زاویه فک آنها بیشتر نمایان شود. خوشبختانه علم همراه وپابه پای تغییر سلایق افراد برای زیبا نگهداشتن چهره خود پیشرفت کرده و انجام این گونه عملها را امکانپذیر نموده است.

قابل ذکر است که برنامه ورزشی جهت حذف چربی های لپ بدون لاغر شدن دیگر اجزای صورت وجود ندارد ؛ همچنین پس از این امر پوست صورت و گردن فرد دچار افتادگی می شود که این اصلا خوشایند نیست. بنابراین بهترین راه برای تخلیه چربی های لپ و زاویه دار کردن صورت ، اقدام برای عمل جراحی بوکال فت توسط یک جراح پلاستیک مجرب و صاحب نام می باشد.

بوکال چیست؟

 

جراحی بوکال فت

به بافت چربی زیر گونه بوکال می گویند ؛ این چربی ها ظاهری گرد به صورت فرد می دهد که معمولا این ظاهر برای کودکان زیبا و دلربا خواهد بود اما برای بزرگسالان موجب عدم به خوبی دیده شدن گونه ها و فک شده که در نهایت زاویه چهره شخص را پنهان می سازد.

در واقع هدف اصلی از عمل جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهانی بوکال ، نمایان نمودن برجستگی گونه و زاویه فک می باشد که در اثر گود شدن لپ اتفاق می افتد ؛ این سبک چهره در جامعه امروزی مورد پسند افراد قرار دارد.

 

این عمل به چه کسانی توصیه میشود؟

افرادی که در سلامت کامل به سر می‌برند و وزن ثابتی دارند.

افرادی که گونه‌های چاق یا گوشتالو دارند.

افرادی که انتظارات واقعی از نتیجه عمل دارند.

افرادی که سیگار نمی‌کشند.

تخلیه چربی بوکال یا بوکال فت چگونه انجام می شود؟

 

روش انجام بوکال فت

عمل جراحی تخلیه چربی بوکال یا بوکال فت از طریق بی حسی موضعی با برشی کوچک به اندازه دوتاسه سانتی متر در داخل هرطرف دهان انجام شده وچربیهای بوکال هر طرف صورت تخلیه میگردد . کل عمل نهایتا نیم ساعت زمان برده و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد. برای بهتر فرم گرفتن صورت بعد از عمل استفاده از گن های خاص به مدت یک ماه توصیه میشود. تورم مختصری بعد از عمل ممکن است ایجاد شود که در عرض یک هفته تا ده روز بعد از عمل برطرف میگردد. دقت و‌توجه داشته باشید این عملها از داخل دهان و در مجاورت عصبهای صورت انجام میگردد. پس انجام‌آن را بجز به جراحان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی که تجربه وتبحر کافی در این زمینه دارند، نسپارید.

تخلیه چربی اضافی صورت برای بهبود زیبایی، یک تکنیک ثابت شده است. چربی بوکال (BFP) یک ساختار منحصر به فرد در بین عضلات صورت است. برداشتن غیر اصولی آن ممکن است در زیبایی اثر معکوس داشته باشد. حذف BPF یا از طریق جراحی یعنی برش درونی انجام می شود و یا از طرق لیفت صورت .

قبل از عمل بوکال فت
پیش از انجام این عمل، بیمار با جراح ملاقات کرده و درباره عمل صحبت می‌کند. جراح ابتدا صورت بیمار را بررسی کرده و چند عکس از زوایای مختلف از صورت وی می‌گیرد. سپس درباره اهداف عمل و گزینه‌های پیش رو برای رسیدن به آن صحبت می‌شود.

 

بوکال فت دکتر میر حاجی

توصیه‌های زیر را پیش از انجام عمل برداشتن چربی بوکال رد نظر بگیرید

در صورتیکه به دارویی حساسیت دارید به پزشک اطلاع دهید.

حداقل 12 ساعت پیش از عمل چیزی نخورید (اگر قرار است عمل با بیهوشی کامل انجام شود)

حداقل دو روز پیش از عمل سیگار نکشید.

از خوردن آسپرین یا هر دارویی که باعث رقیق شدن خون میشود اجتناب کنید.

هماهنگ کنید کسی شما را تا خانه همراهی کند.

چه عواملی موجب چربی درناحیه گونه می شود؟

عواملی در تجمع چربی در ناحیه صورت و چاقی صورت موثرند که ما به تعدادی از مهم ترین عوامل اشاره می کنیم:

کم آبی در بدن

کم آبی در بدن عوارض و مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد. در حالت کم آبی در بدن به دلیل انتقال کم مواد معدنی و مایعات، بدن برای حفظ تعادل خود سعی در تنظیم این شرایط می کند که در نهایت با عوارضی مانند بزرگ شدن اندام هایی از بدن مواجه می شویم.

نداشتن رژیم متناسب با بدن

در صورتی که فرد با نداشتن برنامه مناسب غذایی به چاقی مبتلا شود قطعا صورتی چاق خواهد داشت. رعایت رژیم غذلیی و استفاده از ویتامین ها و مواد معدنی در تناسب اندام ها نقش بسزایی دارد.

مصرف بیش از حد الکل

مصرف الکل مانند نوشیدنی هایی دیگری مانند قهوه و چای با کاهش سطح مایعات در بدن و در نتیجه پف کردن صورت و قسمت های مختلفی از بدن می شود.

ابتلا به بیماری های خاص

ابتلا به برخی بیماری ها در چاق شدن صورت و تجمع چربی در صورت موثرند. بیماری هایی مانند: عفونت سینوس، آلرژی ها، بیماری های کلیوی، کم کاری های تیروئید می توانند از علل چاقی اندام های شما باشند.

جهت مشاوره برای بوکل فت با کلینیک دکتر میرحاجی تماس بگیرید

بوکال فت دکتر میر حاجی

هایفو چیست؟,موارد استفاده از هایفو,لاغری با هایفو

هایفو چیست؟

  • 31/4/1397
  • 40861
چکاوک موزیک بلد چی آکادمی مو به مو آخرین مطالب